• 2008-08-27

Fotografie ludzi – piękno portretu.

W dniach od 1 do 30 września 2008 r. w Galerii Pod Fikusem w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się wystawa fotografii Dariusza Langrzyka: Fotografie ludzi – piękno portretu. Wernisaż wystawy: 8 września (poniedziałek) o godz. 18.00.

Fot. Dariusz Langrzyk

Fot. Dariusz Langrzyk

Dariusz Langrzyk, ur. w 1965 w Rybniku. Mieszka i pracuje w Wodzisławiu Śląskim. Pierwsze fotograficzne próby zaliczył Smieną jako dziecko. W wieku młodzieńczym fotografował już Zenitem i stawiał pierwsze kroki w fotograficznej ciemni. Internet otworzył mu świat fotograficznych możliwości. Dzieki cyfrowej lustrzance Nikona prezentował już wkrótce z powodzeniem swoje prace na fotograficznych portalach. W ubiegłym roku poraz pierwszy pokazał swoje fotografie na wystawie.

Najpierw był to IV Rybnicki Festiwal Fotografii, później pierwsza autorska wystawa w Poznaniu. Jego fotografie już zdobyły uznanie na konkursach fotograficznych, były też publikowane w fotograficznej prasie. Fotografie ludzi piękno portretu to druga wystawa w fotograficznej podróży Dariusza Langrzyka z apartem.

Dodaj komentarz