• 2008-07-22

Warsztaty animacji w Centrum Sztuki WRO

Ruszyły zapisy na warsztaty animacji w Centrum Sztuki WRO. Po szeregu prezentacji najciekawszych polskich filmów animowanych dla dzieci podczas niedzielnych poranków filmowych, na przełom lipca i sierpnia Centrum Sztuki WRO przygotowuje dwa tygodnie sesji warsztatowych poświęconych animacji.

Podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych i nagradzanych wrocławskich animatorów – Anielę Lubieniecką i Andrzeja Kukułę – dzieci będą poznawały elementy warsztatu oraz techniki animacji klasycznej i komputerowej.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych, w godzinach 14:00-17:00 w galerii Centrum sztuki WRO, w następujących terminach:

29.07 – 3.08.2008
dzieci w wieku 7-10 lat

5 – 10.08.2008
dzieci w wieku 9-12 lat

Zgłoszenia nalezy kierować na adres:

e-mail: przedszkolemediow@wrocenter.pl

Warsztaty animacji we WRO są wyjątkową możliwością podjęcia własnych prób plastycznych oraz współuczestniczenia w powstawaniu filmu animowanego pod okiem specjalistów, stanowią też praktyczne dopełnienie programu Poranków.

Na zakończenie warsztatów odbędzie się pokaz filmów zrealizowanych podczas zajęć.

Już teraz zapraszamy także na kolejną odsłonę Niedzielnych poranków filmowych we wrześniu i październiku, podczas których prezentowane będą z kolei zestawy animacji twórców zagranicznych, m.in. filmy duńskie, irlandzkie i czeskie.

Dodaj komentarz