• 2008-05-12

Tacierzyństwo – fotografie Natalii Chmielowiec

Od 1 maja do 15 czerwca 2008 r. w TeleGalerii w Rybniku można oglądać wystawę fotografii Natalii Chmielowiec Tacierzyństwo.

Fot. Natalia Chmielowiec (źródło: materiały prasowe)

Fot. Natalia Chmielowiec (źródło: materiały prasowe)

Natalia Chmielowiec (ur. 1982) w młodym wieku odkryła w sobie potrzebę rysowania. Kilka lat ta forma sztuki była jej pasją. Później postarała się o swój pierwszy aparat. I tak zaczęła się jej przygoda z fotografią. Tacierzyństwo jest jej pierwszą w pełni autorską wystawą.  Wcześniej brała udział w wystawach zbiorowych Jastrzębskiego Klubu Fotograficznego Niezależni, którego jest członkiem. Wielokrotnie też brała udział w licznych konkursach fotograficznych, gdzie otrzymywała liczne nagrody i wyróżnienia. W ubiegłym roku dwukrotnie została nagrodzona Dyplomem Uznania Bałtyckiego Towarzystwa Fotograficznego. Jej fotografie publikowane były w książce Antologia 2006 Wolni z Wyboru, wydanej przez Portal Sukcesu.

Prezentowana wystawa, to fotografie przedstawiające jej męża i synka. W niezwykle plastyczny sposób artystka ukazuje stosunek emocjonalny ojca do swojego małego dziecka.

TeleGalerii
Ul. Pocztowa
Rybnik

Dodaj komentarz