• 2007-08-14

Samotna miłość, czyli smut z ciarami

W Krakowie zaprezentowany zostanie recital kabaretowy zatytułowany Samotna miłość, czyli smut z ciarami. To ciepły, liryczny, a zarazem pełen przewrotnego humoru program, mieszczący się w typowo krakowskim nurcie kabaretowo-lirycznym. Obdarzona wspaniałym głosem, charyzmatyczna pieśniarka zaprasza w przepiękną literacką podróż w towarzystwie piwnicznego zespołu muzyków. W repertuarze znalazły się utwory W. Szymborskiej, A. Ziemianina, A. Żarnowskiego, J. Tuwima, B. Leśmiana, M. Hemara. Większość utworów skomponował Edward Zawiliński, kierujący akompaniującym artystce zespołem (flet, gitara, skrzypce). Program wyreżyserował i prowadzi Kazimierz Madej. Recital na stałe gości na deskach kabaretu Loch Camelot.

Występują:
Agnieszka Rösner jest laureatką III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w Poznaniu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności. Od kilku lat jest artystką Kabaretu Loch Camelot.

Kazimierz Madej – dyrektor Kabaretu Loch Camelot, reżyser, scenograf, aktor.

Edward Zawiliński – kompozytor o bogatym dorobku twórczym – jego ostatnia wielka forma muzyczna to Kantata  Samotni jak gwiazdy na chór i orkiestrę.

20 sierpnia, godz.19.00

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Kraków, ul. Papiernicza 2

Dodaj komentarz