Selector

Od 1 lipca na antenę Bardzo Innej Stacji wchodzi nowa audycja muzyczna – Selector. W każdą sobotę o godz. 20.00 będzie przygotowywana wyjątkową audycja, prezentująca to, co najświeższe i najciekawsze we współczesnej muzyce brytyjskiej.  Audycję w języku angielskim poprowadzi DJ Andrea Oliver (która pracowała m.in. z The Wild Bunch – późniejszym Massive Attack, a także przez kilka lat współpracowała z radiem BBC).
 
W premierowej audycji – 1 lipca – usłyszymy m.in. Lily Allen, Mr Tibbs, Deroser, Burning Pilot, Nightmares on Wax, Stuart A Staples, Zero 7, The Long Blondes, Hot Chip, The Fratellis, Monkey Stek, Four Tet oraz wielu innych muzyków.
 
Audycja Selector jest nadawana już w 18 krajach na całym świecie, m.in. w Australii, Argentynie, Meksyku, Singapurze, Uzbekistanie, Litwie, Czechach, a teraz także w Polsce. W 2005 roku audycja zdobyła nagrodę za najlepszy cotygodniowy program na Sony Radio Academy Awards.
 
 
1 lipca o godz. 20.00 w Fabryce Trzciny w Warszawie (ul. Otwocka 14) odbędzie się także impreza promocyjna z okazji rozpoczęcia emisji programu – The Selector Party.
 
Największą atrakcją będzie występ na żywo wschodzącej gwiazdy brytyjskiego hip hopu – Sway. Jest on zdobywcą takich nagród jak: najlepszy debiut – The Urban Music Awards, najlepszy artysta hip-hopowy wg MOBOs oraz najlepszy artysta brytyjski – Channel U Awards.  Niedawno pojechał także w trasę koncertową z The Streets i już teraz uważany jest przez niektórych za jego następcę.

Dodatkową atrakcją będzie występ kolektywu DJ-skiego BEats Friendly w składzie: Novika i Lexus – autorzy środowych i czwartkowych audycji DJ Pasmo w BIS Polskim Radiu (21.00 – 23.00) oraz Lipstick i Rawski.
W ramach imprezy promocyjnej zobaczymy przegląd najbardziej kreatywnych klipów muzycznych z Wielkiej Brytanii – Antenna UK.
Podczas imprezy będzie można usłyszeć premierową audycję „Selector”. 


 

Dodaj komentarz