Podróże… Miłosza Bączkowskiego

W sobotę 1 lipca w Galerii Jabłkowskich w Warszawie zostanie otwarta wystawa fotografii Miłosza Bączkowskiego. Fotografie prezentowane na wystawie pochodzą z malowniczych zakątków Maroka, Wenezueli, Ekwadoru, Senegalu i Madagaskaru. Cechą wspólną odwiedzanych miejsc jest to, że pozostały nieskażone turystyką komercyjną. Ukazują niepowtarzalne, egzotyczne, urzekające swoim pięknem krajobrazy.

podroze_485
Miłosz Bączkowski urodził się w 1974 roku we Włocławku. W 2000 roku ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku zarządzania, jednak sercem zawsze był związany z podróżami i fotografią. W 2002 roku rozpoczął naukę w Studium Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików, od tego czasu jego spojrzenie na fotografię bardzo się zmieniło. Prezentowane na wystawie prace pochodzą z lat 2000-2003 i stanowią obraz, w którym łączą się dwie największe życiowe pasje: podróżowanie i fotografowanie.
Swoje fotografie prezentował na wystawie "bliżej…dalej" absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików.

wystawa czynna od 30 czerwca do 31 lipca 2006r
Galeria Jabłkowskich ul.Chmielna 21

Dodaj komentarz