Sympozjum Zarządzania Wiedzą

31 marca 2006 r. o godz. 15:00 w Hotelu Chopin w Krakowie odbędzie się Sympozjum Zarządzania Wiedzą organizowane przez Operę Krakowską. Powszechne wyobrażenie teatru to scena, aktorzy, dekoracje czy też garderoby, zaplecze techniczne… Tymczasem, aby powstawały dobre spektakle, konieczna jest także praca wielu osób, nie zaangażowanych bezpośrednio w realizację przedstawień, ale umożliwiających sprawne funkcjonowanie całego teatru.

W Operze Krakowskiej organizacja pracy została unowocześniona poprzez wprowadzenie systemu zarządzania wiedzą LINFO opartego na technologii IBM Lotus Notes/Domino. System, wykorzystując możliwości jakich dostarcza informatyka, pozwala na sprawne, proste i efektywne zarządzanie informacją w instytucji. Podkreśla się oszczędność czasu i pracy, prędkość przepływu informacji, ich dostępność – a zarazem bezpieczeństwo dostępu. Dla instytucji kultury niebagatelne są również oszczędności materiałów eksploatacyjnych, które zapewnia wykorzystanie systemu LINFO.

Aby podzielić się osiągniętym sukcesem wdrożenia systemu LINFO, Opera Krakowska we współpracy z firmami: Macrosoft Kraków, IBM i Szkołą Zarządzania Kulturą na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przygotowuje Sympozjum Zarządzania Wiedzą: „Informatyka użyteczna – rozwiązania Macrosoft w Operze Krakowskiej”. Wykłady i prezentacje przybliżają uczestnikom Sympozjum możliwości systemu LINFO.

Dodaj komentarz