• 2003-11-14

Kojarzenia

Muzeum Historii Fotografii w Krakowie serdecznie zaprasza na wystawę “Kojarzenia”.

Otwarcie wystawy odbędzie się 14 listopada o godzinie 12.00 w siedzibie Muzeum przy ul. Józefitów 16 w Krakowie. Prezentowana w Muzeum ekspozycja zorganizowana w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie, to zbiór fotografii studentek Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej ASP.

Swoje fotografie prezentować będą trzy studentki Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej ASP:

Katarzyna Dolińska: urodzona 17. maja 1981 r. w Kraśniku, ukończyła tam II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja. Od 2001 r. studentka Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej ASP.

Małgorzata Gibas: urodzona 9. grudnia 1981 r. w Gliwicach, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Zabrzu i Szkoły Muzycznej I st. w Gliwicach w klasie fortepianu. Od 2001 roku studia na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Krakowie, od 2003 roku równolegle studia scenograficzne na Wydziale Malarstwa.

Katarzyna Herman: urodzona 4.stycznia 1981 r. w Rybniku, ukończyła tamtejsze I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich. Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, od 2001 r. studentka Wydziału Architektury Wnętrz ASP w Krakowie.
Pierwsza wspólna wystawa grupowa miała miejsce w galerii “Pod Schodami” ( pl. Matejki 13) w ramach Dekady Fotografii w Krakowie.

Dodaj komentarz