• 2002-11-26

Nowy serwis – Forum O.pl

Mamy przyjemność zaproponować nowy serwis Forum O.pl (www.o.pl/forum). Serwis powstał z myślą o tych, którzy pragną zabrać głos w dyskusjach na tematy związane z szeroko pojętą kulturą.

Celem Forum O.pl jest stworzenie “silnego głosu” Polskiej Kultury. Takiego głosu, który pozwoli osobom bezpośrednio wpływającym na dzieje naszego kraju lepiej ocenić oczekiwania naszego społeczeństwa wobec rozwoju kulturalnego Polski. Szczególnie teraz, w momencie gorących dyskusji na temat wejścia do Unii Europejskiej stajemy przed zadaniem zachowania naszej tożsamości. Czy jest wogóle szansa na jej zachowanie? Lub co należy zrobić aby ją zachować? Polska przyczyniła się znacząco do rozwoju kultury Europy a zatem także światowej. Co uczynić aby nasz głos w nowych warunkach ekonomiczno-politycznych był wystarczająco silny?

Sądzimy, że każdy głos udzielony na Forum O.pl może mieć wpływ na przyszłość rozwoju konkretnej dziedziny – pozwoli ją lepiej zrozumieć i ocenić. Z pewnością jest szansą sprowokowania zmian.

Forum jest nowym serwisem stąd mała liczba postów (jeszcze), która – mamy nadzieję – będzie rosła z dnia na dzień. Kategorie zawierają forum na temat sztuki i nowych mediów, fotografii, filmu, muzyki, teatru, literatury, architektury i urbanistyki, designu, forum dotyczące aktualnych wydarzeń, jak również otwartą kategorię, w której można wypowiadać się na tematy nie pasujące bezpośrednio do innych działów. Moderatorzy Portalu czuwają nad wysokim poziomem dyskusji, tak aby uczynić Forum O.pl wyjątkowym i przyjemnym miejscem wymiany zdań i pogladów.

Aby wypowiedzieć się na Forum należy się zarejestrować klikając w zakładkę “Rejestracja”. Wystarczy wymyślić swój pseudonim, hasło oraz podać adres e-mail (który można ukryć przed innymi uczestnikami forum). Swój profil można wzbogacić dodatkowymi informacjami.

Gorąco zaprzaszamy do dyskusji!

O.pl Polski Portal Kultury – Forum
www.o.pl/forum

Dodaj komentarz