• 2001-08-28

Poznański Tydzień Mody

Dzisiaj startuje Poznański Tydzień Mody. W kolejnej edycji imprezy udział weźmie około 500 wystawców i liczne grono specjalistów z zakresu szeroko pojętej mody.

Odzież, bielizna, dziewiarstwo, wyroby pończosznicze, tkaniny i dzianiny, wyroby pasmanteryjne oraz galanteria odzieżowa, obuwie i akcesoria obuwnicze, odzież skórzana i futrzana, galanteria skórzana oraz skóry – tak przedstawia się tematyka tych targów.

Poznański Tydzień Mody jest bardzo dobrym miejscem do zaprezentowania najnowszej oferty, zarówno dla odbiorców w Polsce, jak i handlowców z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech i Słowacji, którzy licznie odwiedzają targi.

Dla uczestników targów przygotowywane są różne wydarzenia, które mają przyczynić się do lepszego zdyskontowania udziału w targach. Będą to m.in. Aleja Tendencji – prezentująca trendy nadchodzącego sezonu, czy Forum Tendencji Mody Intymnej – przedstawiające nowości w zakresie bielizny.

Ponadto zaaranżowany zostanie wybieg Fashion Week, przeznaczony do dużych, spektakularnych pokazów firmowych oraz wydarzeń PTM, jak np. konkurs o nagrodę Srebrnej Pętelki.

Dla obecnych na targach fachowców przygotowane zostaną specjalistyczne konferencje i seminaria. W programie targów są też konkursy – dla wystawców (Złoty Medal MTP) oraz projektantów odzieży (Srebrna Pętelka).

MTP sprawują także mecenat nad wystawą “Moda w dwudziestoleciu międzywojennym”. Wystawę tę można oglądać w Muzeum Narodowym w Poznaniu od 26 sierpnia do 25 listopada.

Targowe ekspozycje najbliższego PTM udostępnione będą publiczności od dzisiaj do 31 sierpnia w godzinach 9-17.

Dodaj komentarz